ERROR [IM002] [Microsoft][ODBC Driver Manager] Data source name not found and no default driver specified Hogager GF - Administration/Kontakt
HGF Odendo Auktion

Kampe HGF

Aktuelle kampe Skavehallen

Stillinger HGF

Kontakt

Klubhuset

Trænere & Træningstider

Kontingent og tilmelding

JHF-Kreds 3

HGF på Facebook

Formandens klumme
 

 
Besøgende 
 
Klik her for at få
hogagergf.dk som
din startside!



Hogagermarked.dk 4.& 5. august 2018
 





 
Formand:
Mail:
Telefon:

Peder Bjerregaard
Formand@hogagergf.dk
27 11 99 28

Næstformand:
Mail:
Telefon:

Christian Laustsen
Naestformand@hogagergf.dk


Bestyrelse:











Mail:
Telefon:

Peder Bjerregaard
Christian Laustsen
Birgit Skytte
Stine Adamsen
Claus Frølund
Lars Kaastrup-Hansen
Anitta Mailund

sup. Margit Kokholm
       Jytte Madsen


Bestyrelsen@hogagergf.dk
27 11 99 28

Kasserer:

Mail:
Telefon:


Anitta Mailund

Kasserer@hogagergf.dk 
29 72 09 56


Sekretær:
Mail:
Telefon:

Lars Kaastrup-Hansen
Sekretaer@hogagergf.dk 
51 36 37 07

Turneringskoordinator:
Mail:
Telefon:

Birgit Skytte
Turneringskoordinator@hogagergf.dk
97 46 80 97

Håndboldudvalg:






Mail:


Rene Madsen (Senior)
Flemming Kobborg (Senior-U18)
Karsten Andersen (U10-U16)
Knud Toustrup (U10-U16)
Karen Aamodt (U2-U8)
Margit  (U2-U8)

Haandboldudvalg@hogagergf.dk

ØST-Udvalg







Claus Frølund
Brian Siems
Ole Lykkeskov
Peder Bjerregaard
Knud Thoustrup
Steen Elkjær(HMH)
Rikke Toft(HMH)
Susanne Linde(HMH)
Sponsorudvalg:


Telefon:

Jytte Madsen
Ebbe Lykkeskov
Kirsten Nørgård
97 46 82 80

Trøjer:
Telefon:

Ole Lykkeskov
97 45 25 84

Kampprogram:

Telefon:

Svend Hornstrup
Jytte Madsen
97 46 82 80

Dommer påsætter:
Telefon:

Peder Bjerregaard
27 11 99 28

Hjemmeside:

Mail:
Skave IT-Support
Peder Bjerregaard Johansen
Webmaster@hogagergf.dk